Referencie

Chem Vám poďakovať za promptné a profesionálne vybavenie veci.

(Jagerčík, PETAS, spol. s r.o.)


Zveril som Lukášovi Kocúnovi, pobočka kancelárie v Bratislave, delikátnu a ťažkú úlohu. Krok za krokom mi pomáhal s veľkou profesionalitou, vždy ústretovo a zdvorilo. Našiel všetky právne kroky aby čo najrýchlejšie úlohu dokončil. Rozhodne ho ako odborníka odporúčam.

(Bruno, Danubiana Investments, s.r.o.) 


Vo firme Professio som sa stretol s nezvyčajnou ochotou, flexibilitou, pracovnou disciplínou a schopnosťou maximálne vyhovieť potrebám klienta.

(Jozef Galbavý, POLAG s.r.o. )


Ďakujem za rýchle a profesionálne vybavenie potrebných dokumentov pre zmenu obchodného mena a vlastníctva našej firmy. Tak isto chcem poďakovať za dobré rady pre ďalšie úkony, ktoré sa chystáme uskutočniť pre optimalizovanie našej firemnej štruktúry.

(Mgr. Vladimír Vyskoč, Visible Promotion, s.r.o.) 


Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Váš profesionálny a osobitne ľudský prístup, v budúcnosti naša spoločnosť určite veľmi rada využije Vaše služby.

(Ing. Kamila Mitterová)


S firmou PROFESSIO, s.r.o. som maximálne spokojný a samozrejme, že jej služby budem odporúčať aj mojim blízkym priateľom. Prajem všetko dobré a ďakujem pekne za Vaše služby.

(Ing. Ján Harabín)


Ďakujem za profi prístup. Som rád, že som si vedel za rozumnú cenu bez veľkého úsilia kúpiť spoločnosť. Myslím si, že tento nadštandard by potešil skoro každého.

(Marek Reguli)


K Vami poskytnutým službám pri likvidácii našej s.r.o. príjmite moju vďaku za vysokú profesionalitu, som maximálne spokojná jednak Vašim postojom ku klientovi a následne celým systémom vybavovania. Veľmi rada Vás doporučím komukoľvek, kto bude takúto službu potrebovať. Ďakujem

(Etela Ochabová)


Ďakujem za hladké vybavenie všetkých záležitostí v súvislosti s kúpou spoločnosti s ručením obmedzeným. Oceňujem podrobnú komunikáciu a promptné riešenie všetkých otázok. Služby Vašej spoločnosti môžem len odporúčať.

(Silvia Potočná)


Bol som veľmi spokojný. Profesionálny prístup, rýchlosť a priebežné informovanie máte naozaj zmenežované na úrovni. Ďakujem

(Adnan Mecan)


Ďakujeme za Váš profesionálny prístup pri zlúčení dvoch spoločností. Boli sme naozaj veľmi príjemne prekvapení Vašou ochotou a vysokou odbornou úrovňou poskytnutých služieb.

(Ing. Nikerle)


Vysoko profesionálny prístup  a komunikácia s klientom. Oceňujem takmer rodinný prístup k vyriešeniu mojej požiadavky. Doporučujem a v budúcnosti v prípade potreby opäť vyžijem služby spoločnosti PROFESSIO, ďakujem s pozdravom

(Mgr. Riško)


Ďakujem za rýchle vybavenie celého obchodu. S radosťou som s Vami spolupracovala

(Ing. Amália Miškovičová)


So službami spoločnosti PROFESSIO, s.r.o. sme boli viac než spokojný, po priateľskom telefonáte  nasledovalo príjemné osobné privítanie v príjemnom prostredí kancelárie firmy, počas spolupráce profesionálny prístup, ako aj pri vybavovaní zadanej veci, tak pri doplňujúcich otázkach, ktoré s pôvodnou problematikou nesúviseli, sme sa dočkali promptných vyčerpávajúcich odpovedí. Od úvodného telefonátu až po uzavretie veci to bolo veľmi ústretové, profesionálne, stopercentné. Ďakujem,

(Ing. Peter Nemoga) 


Ďakujem za Váš prístup

(Marianna Liszkaiová)


Spoločnosti, ktoré sme založili

Aj tieto spoločnosti sme predali

V týchto spoločnostiach sme vykonali niektorú zo zmien